Preskočiť na obsah
František Kováčik

Financie a poistenie

František Kováčik

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Levice
Od roku
2013
IČO
47 116 692

František Kováčik

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
934 05 Levice
Na trhu od
4. novembra 2013
IČO
47 116 692
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte František Kováčik

František Kováčik – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Levice. Podniká od 4. novembra 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
František Kováčik
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
47 116 692
Dátum vzniku
4. novembra 2013
Miesto podnikania
934 05 Levice
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 178985
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa František Kováčik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká František Kováčik?

Miesto podnikania je v obci 934 05 Levice.

Čím sa František Kováčik zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – František Kováčik?

IČO je 47 116 692.

Odkedy podniká František Kováčik?

Podnikanie začalo 4. novembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre František Kováčik podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese frantisek-kovacik-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.